Megoldásra vár

Üzemképtelen Lada Samara.

Már felnin álló Samara hónapok óta.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Chinoin u. 02

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Samara és az Audi is ott van még., de az illetékesek hova is sietnének, alig öt hónap telt csak el.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez is ott van még...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném megköszönni munkavégzésünk hatékonyságát támogató állampolgári bejelentését. A jármű már szerepel rendészetünk nyilvántartásában és a megvalósított jogsértő parkolás dok...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    A képen szereplő gépjármű az Anonymus utcában található, üzembentartójának felszólítása megtörtént.

    V.András
    Újpest Önkormányzati Rendészet
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Mozgásképtelen autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Volkswagen Golf

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Reanult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére