Megoldatlan

Mocsoklépcső a KÖKI-n

Tisztelt Illetékes!

Állandó neuralgikus pont, bejelentések tárgya a KÖKI-n (összességében a tulajdon és felelősségi viszonyokat tekintve a teljes terület tekintetében) uralkodó szemét és szenny helyzet. Általában kimerül a probléma „megoldás” 1-1 „kérjük nyugtázza, hogy tegnap is sepertünk” jellegű visszajelzésben.

Most érdekesség képpen egy új fajta helyzet jelent meg:
1. A buszpályaudvari szinten viszonylagosan elfogadható szemét helyzet.
2. A metró bejárat és a bevásárló központ közötti folyosón viszonylag elfogadható helyzet.
3. A kettő közötti lépcsősoron viszont olyan gusztustalan állapotok uralkodnak, mintha mind a két (1. 2.) területről ide hordták volna az összes szemetet és különféle váladékokat azon felül, mint ami itt sajnos „magától” keletkezik. Ez az állapot tartósan tapasztalható.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos jellemző, pont ugyanúgy nem érkezik semmilyen válasz, mint ahogy nem csinálnak semmit :-(

    Egyébként a helyzet a szó szoros értelmében ténylegesen MEGOLDATLAN.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére