Megoldatlan

Fásításra váró zöldterületet Angyalföld szélén

A Tesco háta mögötti területén a vasúti átjáró felé van egy nagyobb terület, ahová rendszeresen illegálisan szemetet hordanak. A környéket a 10000 új fát Budapesten program keretében elég szépen fásították, de ez a terület valamiért kimaradt. Nagyon szépen be lehetne ültetni, hacsak nem akar valaki valami negyvenkettedik Bevásárlóközpontot építeni oda.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gács u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Érdemi válasz nem érkezett.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérlek, segíts nekünk! Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Noi
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TESCO-GLOBÁL Áruházak ZRT
    Székhely: H-2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3
    Cégjegyzékszám Cg. 13-10-040628
    Adószám: 10307078-2-44
    Adatvédelmi nyilvántartási azonosító: 00707-0003
    Pest Megyei Bíróság, mint Cég
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Tesco

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "Tesco"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A terület magán kézben van, így nem a XIII. Kerületi Önkormányzat kezelése alá tartozik.

    Továbbra is várjuk bejelenését!

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kerté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0037134/2019

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00054266

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését! Tájékoztatjuk, hogy a bejelentéssel kapcsolatos vizsgálat a különböző társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére