Megoldott

13.ker Göncöl u - patak találkozásánál nem világít a lámpa

Frissítés 2020.01.11.
"Szerintem ez továbbra sem világít."
----------------------------

13.ker Göncöl u - patak találkozásánál nem világít a lámpa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.01.20.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "13.ker Göncöl u - patak találkozásánál nem világít a lámpa"-ról "Frissítés 2020.01.11. "Szerintem ez továbbra sem világít." ---------------------------- 13.ker Göncöl u - patak találkozásánál nem világít a lámpa"-ra.

  • Töreki Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez továbbra sem cilágít.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.11.04.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére