Megoldott

szètesett kuka

szètesett kuka a villamos megàllòban

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 96

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    visszahelyeztèk a szemetest
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Űrítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpalota, Szentmihályi út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére