Megoldott

Elhagyott Opel

Anonim Járókelő

A IV. kerület Kossuth Lajos utcában a buszvégállomáshoz közel áll ez a rendszám nélküli, elhagyatott Opel Combo.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kossuth u. 76

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, akkor ez mehet megoldottra!
  • V. András hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű eltávolításra került.

    V.András
    Újpest Önkormányzati Rendészet
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére