Megoldott

Két kiégett izzó

Két izzó kiégett a Nyéki úton

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nyéki út 8

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.10.28.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    lehet érdemes lenne a BDK alkalmazásában is bejelenteni
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beázott/nem égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít az új lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére