Megoldott

Kibelezett lámpa oszlop

Van egy kibelezett lámpa oszlop az Angyalföld kocsiszín villamos megállónál. Kérem, távolítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Angyalföld kocsiszín

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0037203-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00053856

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Wow.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a 24 évvel ezelőtti videón látszik, hogy váltójelző volt rajta.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    BKV
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez forgalomtechnikai lámpa lehetett. De nem tudom, hogy BK vagy BKK, mert a kocsiszín itt van mellette.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    STOP tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifordult KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Galopp utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére