Megoldott

WC csésze

Újabb illegális hulladék kupac a szokásos helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Sárfű u. 3

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett Roncs autó, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bácska utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újpalota, Szentmihályi út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemet már hónapok óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére