Megoldott

Buszmegálló-táblák

Kérem, hogy igazítsák meg a táblákat a buszmegállóban.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mélytó utca

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszafordították a táblákat.
    Köszönjük.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036441-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00053642

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy munkatársaik igyekeznek rövid i...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére