Megoldott

Múzeum kerti játszótér

A fotón látható teraszon egymással szembe mennek a gyerekek. Javaslok egy bizosító korlátot mert a létra nyílásán ki lehet esni, ha két gyerek a szűk fordulóban találkozik. Egyébként nagyon szuper az új játszótér, jól éreztük magunkat.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fazekas Péter, tisztelt jarokelo.hu!

    Örömmel értesítjük, hogy a kért módosítást október végén elvégeztük a
    Múzeumkerti Játszótéren található játékeszközön.
    Még egyszer nagyon köszönjük az é...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Köszönjük az észrevételt. A játszótéri eszköz jelenlegi formájában
    megfelel a vonatkozó szabványoknak, biztonsági követelményeknek.
    Ugyanakkor a felhasználók, gyermekek kérései
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve az Asapa Alkotócsoportnak az info@asapa.hu email címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00053635 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Jarokelo.hu!
    Jelzett játszótér és park nem a VIII. kerületi Önkormányzat kezelésében van.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Gazda Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére