Megoldott

Sérült fedlap a Fazekas utca sarkán

Anonim Járókelő

Az I. kerület, Fazekas utca sarkán (Csalogány utca, parkoló szervízút felé) az egyik fedlap oszlásnak indult. Kérjük cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fazekas u. 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen! Valóban fedlapcsere megtörtént.
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserével javítva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére