Megerősítésre vár

kiszàradt fa

kiszàradt fa

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Október 6. u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő díszkörtefát az V. kerület kertészei folyamatos figyelemmel kísérik.
    A fa nem száradt ki, él, és mindent megteszünk azért, hogy ez az állapot így is maradj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Vámház körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére