Megoldott

Otthagyott zöld hulladék

Anonim Járókelő

Több mint 1 hete nézem a zöld hulladékot. Kérem szállítsák el! Nem tudom miért nem lehet egyből elszálítani!?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gladiátor u. 37

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható megoldottként. Köszönöm!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sürgős locsolás kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Burkolati hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére