Megoldatlan

Balesetveszélyes kátyúk

FRISSÍTÉS 2019.12.14.:

Sajnos a javítás után pár héttel már így néz ki az útszakasz. Több centi mélyen hiányzik a fuga, ezekben kerékpár kerék már simán megakad.

-----

A Múzeum utca macskaköves része annyira nincs karbantartva, hogy motorral, kerékpárral balesetveszélyes rajta a közlekedés.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS napi dátummal (2019.12.14.): Sajnos a javítás után pár héttel már így néz ki az útszakasz. Több centi mélyen hiányzik a fuga, ezekben kerékpár kerék már simán megakad. ----- A Múzeum utca macskaköves része annyira nincs karbantartva, hogy motorral, kerékpárral balesetveszélyes rajta a közlekedés."-ról "FRISSÍTÉS 2019.12.14.: Sajnos a javítás után pár héttel már így néz ki az útszakasz. Több centi mélyen hiányzik a fuga, ezekben kerékpár kerék már simán megakad. ----- A Múzeum utca macskaköves része annyira nincs karbantartva, hogy motorral, kerékpárral balesetveszélyes rajta a közlekedés."-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Múzeum u. 7, 1088 Magyarország (47.49021300, 19.06326620, 16)"-ról "Budapest, Múzeum u. 2, 1088 Magyarország (47.49042324, 19.06325547, 16)"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Múzeum utca macskaköves része annyira nincs karbantartva, hogy motorral, kerékpárral balesetveszélyes rajta a közlekedés."-ról "FRISSÍTÉS napi dátummal (2019.12.14.): Sajnos a javítás után pár héttel már így néz ki az útszakasz. Több centi mélyen hiányzik a fuga, ezekben kerékpár kerék már simán megakad. ----- A Múzeum utca macskaköves része annyira nincs karbantartva, hogy motorral, kerékpárral balesetveszélyes rajta a közlekedés."-ra.

  • Siptár Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a javítás után pár héttel már így néz ki az útszakasz. Több centi mélyen hiányzik a fuga, ezekben kerékpár kerék már simán megakad.
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Siptár Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént, köszönjük!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését! A Múzeum utca felújítása megkezdődött. A felújítás végéig szíves türelmüket és megértésüket kérjük.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Siptár Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lóvásár utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bródy Sándor u. parkoló hibái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére