Megoldott

Szeméttelep a Szipka-patak partján

Anonim Járókelő

A szemét elborítja a Szipka-patak partját, éppen az Országos Kék túra vonalán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 209

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjünk, tiszta a patakpart.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat illetékes osztályától az alábbi választ kaptuk:

    "A hulladék elszállításáról intézkedtünk."

    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentések...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére