Megoldatlan

Kapubejáró

Anonim Járókelő

Kapubejáróba állnak sokadik szólás után, ezáltal nem tudjuk kinyitni tőle az üzlet kapuját, ami forgalomkieséssel jár.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 51

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére