Megoldott

hiányzó favédő korlát

7.ker. Dózsa Gy. út 76. előtt hiányzik a facsemetét védő korlát, és emiatt az autók fel tudnak hajtani a járdára + rendszeresen ráparkolnak a fa gyökérzónájára, ettől a talaj betonkeménnyé válik, és nem engedi a fát elegendő vízhez jutni. Kérem a korlát minél előbbi pótlását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 76

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00053210 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, November 11, 2019 12:48 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olga Dmitrijevna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére