Megoldott

leszakadò szemetes

leszakadò szemetes

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszahelyezték.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére