Válaszra vár

Nem friss

Nem az aktuális adatokat tartalmazza a buszok indulási helyét illetően a tábla az Örs vezér téren a metró végállomáson.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére