Megoldott

Elhagyott autó

Tisztelt Illetékes!

A Kapy utcán, a térképen jelzett helyen parkol legalább fél éve egy elhagyott Audi, 2017 szeptemberében lejárt műszakival. Kérem tegyenek intézkedéseket a jármű elszállítása érdekében!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 28

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönöm!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A gépjármű tulajdonosának/üzembentartójának kiértesítése megtörtént, ha a jogszabályban meghatározott határid...
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A II. kerület közadatigénylésre adott válasza:

    "Az xxx-xxx frsz-ú Audi típusú személygépkocsit a városrendészek
    ellenőrizték, a műszaki engedélye 2017.09.09-én lejárt.

    A BM Nyilvántartások Vezetéséé
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    2-3 napja még semmi változás nem volt sajnos...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bölöni György utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére