Megerősítésre vár

Kiszaradt fak potlasa

A Nagy Lajos kiraly ut/Szuglo utca villamosmegallo (Mexikoi ut fele) kozvetlen kornyezeteben ket elszaradt fa van.Ezek velelmezhetoen kevesse alkalmasak odvak celjara igy kerem oket eltavolitani es potolni.
Koszonom

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló utca / Nagy Lajos király útja

Hozzászólások

  • Krisztina Szalai visszajelzésére vár.

  • Krisztina Szalai hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, köszönjük! Várjuk a pótlást! (A másikról nincs kép)
  • Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00053123 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00053123 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére