Megoldott

Füvesítési és vízelvezetési hiányosságok a Holdudvarban

A júniusban átadott Holdudvar parkban több helyen is megáll a víz, nincs megoldva a vízelvezetés. Eső esetén a járda nagy részét elborítja a felgyülemlett víz.
Egy helyen pedig hiányzik a fű.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Március végén szépen rendbetették a területet, zárható. Bár hogy a galambok mennyi fűmagot hagytak, az egy jó kérdés.. majd kiderül pár hét múlva.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat! A víznyelő betonozása körüli deszkákat nem kellene elbontani? Így nem hiszem, hogy hatékonyan tudja a dombról lefolyó vizet elvezetni, azonkívül balesetveszélyes is.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Alakul... reméljük, teszi is majd a dolgát. Az első tapasztalatokig maradjon nyitva a ticket.
  • Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf Úr!

    Szeretném figyelmébe ajánlani a Holdudvar parkkal kapcsolatban honlapunkon megjelent tájékoztatást, amit az alábbi linkre kattintva tekinthet meg:

    https://obuda.hu/
    ...
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    2019 november
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú, elektronikusan megküldött bejelentésre tájékoztatom, hogy az abban jelzett füvesítésre vonatkozó kérésével kapcsolatban, (Budapest III. kerület, Holdudva
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sürgős locsolás kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Burkolati hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére