Megoldott

Zöldszemét kupacok az iskolánál

Az óbudai Nagy László iskola melletti földes területen hetek óta nagy kupacban hever a zöld hulladék, mintha ott felejtették volna. Kérjük elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 17

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Kristóf, köszönjük a visszajelzést!
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A kupacokat elszállították, zárható.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére