Megoldott

Széttört aszfalt kopórétegű fedlap az Alsóhegy utcában

Anonim Járókelő

Az Alsóhegy utca - Somlói úti csomóponthoz közel az egyik távközlési fedlap (feltehetőleg a Telekomhoz tartozik) aszfalt kopórétege kipergett, és hiányzik a fedlapból.
Kérjük a fedlap cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Alsóhegy u. 9

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapon aszfaltpótlás történt.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére