Megoldott

Fedlap

Frissítés: 2019.11.26.
Ennek a fedlapnak a javítása biztosan nem történt meg!
----------------------
Az István utca 15. előtti fedlap réseiből hiányzik az aszfalt, ami erősen botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, István u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Az István utca 15. előtti fedlap réseiből hiányzik az aszfalt, ami erősen botlásveszélyes."-ról "Frissítés: 2019.11.26. Ennek a fedlapnak a javítása biztosan nem történt meg! ---------------------- Az István utca 15. előtti fedlap réseiből hiányzik az aszfalt, ami erősen botlásveszélyes."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennek a fedlapnak a javítása biztosan nem történt meg!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserére kiadva.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap környezete:
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Németh Zs.! Ha jársz még arra, küldj olyan képet is, amin az aknafedél környezete is látszik, hogy könnyebb legyen az illetékes cég munkatársainak megtalálni a helyszínt.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Orbán Balázs utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Élet és balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére