Megoldott

Lukas repedt fedlap a Villányi út 6 előtt

Anonim Járókelő

A Villányi út 6 előtt az egyik fedlap (Matáv feliratú) kilukadt és repedésnek indult.

Kérjük a Telekomot, hogy cserélje a sérült fedlapot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 6

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kerettel kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kopóréteg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Muskotály utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére