Megoldott

Botlásveszélyes fedlap a Villányi úton

Anonim Járókelő

Frissítés: 2019.12.06.:
Nem változott.
------------
A Móricz Zs. körtérhez közel a Villányi út 10 előtt az egyik fedlap sarkai kiperegtek a keretből, ezzel botlásveszélyes lett.

Kérjük a fedlap cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 10

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Móricz Zs. körtérhez közel a Villányi út 10 előtt az egyik fedlap sarkai kiperegtek a keretből, ezzel botlásveszélyes lett. Kérjük a fedlap cseréjét."-ról "Frissítés: 2019.12.06.: Nem változott. ------------ A Móricz Zs. körtérhez közel a Villányi út 10 előtt az egyik fedlap sarkai kiperegtek a keretből, ezzel bo...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem változott. Küldjék el a Telekomnak ismét!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Még nem telt el sok idő. Várjunk még a megoldásra. Köszi a türelmet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem változott. Kérem küldjék el ismét a Telekomnak.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserére kiadva.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem továbbítsák első körben a Telekomnak.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére