Megoldott

Leszakadt pad

FRISSÍTÉS 2020.02.15:

Elbontották a padokat.

---

Leszakakadt pad az Ujmegyeri tér mellett

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés magánterületre vonatkozik, a III. kerület ennek tényéről tájékoztatott minket. Többet sajnos nem tudunk tenni.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez sztem nem megoldott.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy a tárgyi terület magánterület, a területen pedig engedély alapján zajlanak építési munkálatok.

    Tisztelettel:
    Falvai Tamás
    ügyfélkapcsolati irodavezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Leszakakadt pad az Ujmegyeri tér mellett"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.15: Elbontották a padokat. --- Leszakakadt pad az Ujmegyeri tér mellett"-ra.

  • P Faktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan. Nem fogják megjavítani, mert elbontották és a helyére építkeznek
  • P Faktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elbontották a padokat
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • P Faktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan
  • P Faktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Építkezés miatt a padokat lebontják
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Október 4 óta nem érkezett válasz.
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • P Faktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sürgős locsolás kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére