Megoldott

Veszélyes kátyú

Anonim Járókelő

Hazafelé jövet pillantottam meg ezt a kátyút.Az elmúlt napok csapadékos időjárása miatt keletkezhetet ez a kátyú.Olyan mint ha a esővíz kimosta volna az aszfalt alól a földet,és ezálltal beszakadt.
Elég veszélyesnek tűnik!!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minap jártam arra, és meglepően tapasztaltam hogy megcsinálták.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés óta úgyan így van.Arra nem képesek hogy egy sárgavillogóval figyelmeztesék az autósokat a veszélyes kátyúra.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Görgey úthoz képest, ez a kátyú nem is látszik veszélyesnek :) Ez az út Újpest szégyene huszonéve. Hivatkozva arra, hogy egyszer majd itt megy a METRÓ, nem nyúlnak hozzá évtizedek óta (főváros nem e...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Út süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Pók utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Pók utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére