Megoldásra vár

Kivágott fa a Carl Lutz rakparton

A képen látható kivágott fa pótlását kérnénk.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát Kutyafuttató

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A facsonkot kiszedjük, kis fával 2020. tavasszal pótoljuk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Turbina utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elszaradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Mohács utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére