Megoldott

Úttestre belógó növényzet akadályozza a közlekedést

Anonim Járókelő

A III. ker. Csillaghegyi út mentén ismét nagyra nőttek a bokrok, belógnak az útra, így akadályozva az amúgy is szűkös utca forgalmát.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csillaghegyi út 3

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fantasztikus gyorsaság, köszönjük szépen, mára gyönyörűen végig nyírták a bokor sort az út mentén!
    Példás, köszönjük!
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére