Megoldott

Ovi kerítés

A Mákvirág Óvoda kerítését jó lenne kifesteni, mert nagyon elhanyagolt hatása van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 108

Hozzászólások

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a képet, Anita! Feldobta a napomat :)
  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép lett.
  • Bándi Ágnes visszajelzésére vár.

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs megoldás az ügyben.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését, ismerjük a kerítés állapotát, a festése műszakilag már nem javítaná megfelelően, ezért a jövő évben tervezzük a kerítés cseréjét elvégeztetni.

    Üd...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg borzalmas.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére