Megoldott

Óvodakert

Ez egy szebb napokat látott óvodakert, melynek eredeti funkciójára az Önkormányzat jóvoltából nem lehet ráismerni. A kert régóta nem fogad ovisokat, egy-két éve az Önkormányzat lomtárnak használja. Fákat vágtak ki a kertben, a többi zöldterületre meg egész egyszerűen kockaköveket öntöttek be; azok és egyéb más lomok tárolására használják a területet, közben pedig a kerületi újság azzal van tele, hogy védjük óvjuk a betondzsungelben lévő zöldterületeket, ne károsítsuk a természetet. A leírtakat tetézi, hogy néhány hónapja egy filmet forgattak a jelzett területen és a forgatás során keletkezett szemetet "itt felejtették"- gondolták elfér a többi között -, sőt mivel a forgatás úgy kívánta meg, hogy a bejárati nagy vaskapun legyen egy lyuk, így azt egyszerűen kivágták és sajnos ezt sem állították helyre. Ocsmány látvány a megcsonkított bejárati vaskapu és a benti romhalmaz a belváros kellős közepén.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a VII. kerület Kisdiófa u. 4. sz. alatt a filmforgatás ezen a héten véget ér, a forgatócsoport az eredeti állapotot június 15. napjáig helyreállítja.

    A területen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szulágyi Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült játszótéri játék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére