Megoldott

Templom mellett gyülik a hulladèk kupac

èpítèsi törmelèk szemèttel keverve

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Országbíró u. 42

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elszàllítottàk a törmelèket! ????????
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Szemet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H D
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kádár utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kádár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére