Megoldott

Fém pad

Tiszelt JCDecaux!
A Sasvár utca nevű buszmegálló várójában a régi típusú „gatyaszaggató”, kopott fém pad van. Kérem, hogy ezt cseréljék a modernebb fára!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Futórózsa u. 87

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül is kicserélték.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Mátyás! Megoldottra állítható? Köszönjük.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzettek!

    Munkatársaim kijavították az Önök által jelzett hibát!

    Üdv :

    David Berneczei
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobil
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére