Megoldott

Fekvőrendőr szélén kátyú

Anonim Járókelő

A szegedi út 12. számú társasház előtt évek óta a fekvőrendőr egyik eleme hiányzik és egy hatalmas kátyúvá alakult. Jó lenne, ha megjavítanák a fekvőrendőrt, vagy be aszfaltoznák.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban be lett aszfaltozva, igaz nem 05.15 -ig, hanem 06.15 -ig... :)
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy a Szegedi út 12. szám előtti (szervízút) útpálya
    javítását 2013.05.15. -ig elvégezzük.
    M...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére