Megoldott

Leégett kuka

A 26/34/106-os busz Árpád híd M megállójában leégett a szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd M

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Zábrádi Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A kukát pótolták.
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Zábrádi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére