Megoldott

Kerekek és rendszám nélküli roncs autó a fűben

Anonim Járókelő

Kerekek és rendszám nélküli roncs autó a Marina part közvetlen közelében áll, a Cserhalom utcai buszmegállótól pár méterre. A kepék magukért beszelnek, a roncs egyik kereke egy benzines kannán áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 168

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélkül FIAT (ezüst) Budapest, XIII. kerület, Cserhalom utca 6, Magyarország Telephelyre szállítva 2019.10.22.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A jármű kiértesítése, nyilvántartásba vétele 2019. szeptember 2.-án megtörtént.
    A jármű elszállítása a tőrvényi előírások betartása mellett történhet meg.

    Kérjük türelmét!

    KoiZs...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére