Megoldatlan

BKV járművek parkolása/tárolása

Újpest-központban a 914 és 914A jelzésű éjszakai járatok kijelölt parkolóhelye a Kassai utcában van. De miért???
A Kassai utca keleti oldalán 3-4 emeletes lakóházak találhatók. Éjfél környékétől itt parkolnak, berregtetik a sofőrök a buszok motorjait. Mai technikai színvonal mellett miért kell negyed óráig vagy tovább "melegíteni" a buszt? Az új Mercedes Citaro-kban tölteni kell a légféket? Cserébe ne tudjon aludni megannyi ember? Nem beszélve a levegő szennyezéséről! Arról nem is beszélve, hogy ez a BKV-nak pénzbe kerül.
A buszoknak valahol állni/parkolni kell, ezzel önmagában nem is lenne probléma, de akkor miért nem a kiépített Árpád utcai, István úti buszmegállókban, vagy a József Attila utcai üzemi parkolókban teszik ezt, ahol mindkét oldalon gépkocsiparkolók vannak, vagyis közel, s távol nincs lakóépület?

Köszönettel: Roland

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 38

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Roland!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033277-001/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00052389

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult buszmegálló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére