Megoldott

Leesett szemetes

Kedves Illetékes,

A Pap Károly utca egyik szemetese megadta magát.

Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pap Károly u. 18a

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Mészáros Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    helyére került :)
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Mészáros Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére