Megoldott

Mit lát a kamera?

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A képen szereplő térfigyelő kamerát alaposan körbenőtték a fa ágai. Valószínűleg a látóterének jórészét kitakarják.
Szomorú, hogy ezt nem vették észre az Illetékesek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rezső tér 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fát kollégáink visszanyírták!
    Üdv: JGK Zrt Városüzemeltetési Igazgatóság
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Problémás térkövezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galamb tetem az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére