Megoldásra vár

törött kerekű opel

Ez a törött kerekű Opel immár lassan a Flóra részévé válik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somlói út 47c

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Kornél Schwarcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: SZALAI TAMÁS
    Nándorfejérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Igmándi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére