Megoldatlan

Ferenchegyi vs Pusztaszeri II

Tisztelt Önkormányzat,

Zebrának örülünk, azonban a tilos parkolás megnehezíti a napi életünket.
A csatolt képen látszik, mennyire nem lehet belátni az autóktól, illetve a másik oldalon szintén 5m-en belül parkoló autótól nehéz a kifordulás. Ez a helyzet a legnehezebb, mert figyelni kell a parkoló autóra, hogy ne legyen meghúzva és 2 mp alatt fel kell venni a sebességet az éppen felfelé érkező autóval, hogy ne jöjjön belém.

Szeretném ha kipróbálnák az adott helyzetett, ami nem 10ből egyszer hanem 10ből kilencszer fordul elő.

Kérem ne rakják megoldottra, amíg valóban nincs megoldva ez.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket! Városrendészeti Irodánk munkatársai mostantól kiemelt figyelmet fordítanak az említett helyszínre. A fotók alapján valóban nagyon balesetveszélyes, ha egyes au
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gábor -Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    ez állandó probléma..
    esetleg felfesteni valamit oda? Sárgával..

    Kifordulásnál is nagyon nehezíti az életet. (5m-rel előrébb ha van hely, akkor is tilosban állnak meg) nem tudnak gyalogolni az emberek.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    ez a helyzet még mindig fennáll?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ez meg a pofátlanság netovábbja...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kis feketétől nem lehet rendesen kifordulni jobbra. A fehértől is nehéz belátni.
    Múltkor megörültem, mert két II kerületi közterületest láttam boltban, de csak vásárltak.. és akkor is kaotikus volt a...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gábor -Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére