Megoldott

Belógnak a fák a biciklisávra

Az Albert Flórián úti kerékpársávra teljesen rálóg a növényzet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út 10

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00052029 számú bejelentésre az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére