Megoldott

Ürítés

Jó lenne már a Bp XIII. Süllő u Visegrádi u sarkánál lévő szelektív üveg gyűjtőt üríteni. Már körülötte is alig van hely.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 116

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    Felhasználónk visszajelzése: Péntek éjjel kiürítették.
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lakatos Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére