Megoldott

Elhagyott kordon #2

Tisztelt Illetékes!

A képen szereplő kordon a Balatoni úti felüljáróval párhuzamosan lévő, a patakon átívelő kis hídon található a rácshoz döntve.
A másik bejelentéshez hasonlóan, gondolnám hogy a közelbe lévő, Balatoni úti villamosmegállóból származik, mert onnan pont hiányzik 4-5 db. ilyen kordon a helyéről.
Kérném elszállítani vagy helyreállítani a kordont.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgyláttam hogy eltűnt a kordon. Megldódott! Köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.09.11. 22:14 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére