Megoldott

Elhagyott kordon

Tisztelt Illetékes!
A Képen szereplő kordon hever a társaihoz dőlve a Kőérberek villamosmegállóban.
Szerintem az egy megállóval odébb lévő, Balatoni úti megállóból származik, mert onnan 3-4 ilyen hiányzik a helyéről a peron mentén.
Kérném elszállítani vagy helyreállítani ha lehetséges.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőérberek

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs a megállóban, eltűnt. Köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.09.11. 22:14 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére