Megoldott

Kidőlt gyalogátkelő jelzőtábla

Kidőlt gyalogátkelő jelzőtábla a gyáli úton a Mazda délpest és Metró áruház között.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 40

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Gyuri hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. A tábla ujra a helyén áll.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Gyuri bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sín jelölése az útburkolaton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem megfelelő jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haller János kapu (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leesni készülő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére