Válaszra vár

Lejött a tábla

Frissítés 2019.10.17.:

Ezt helyreállították. Viszont ugyanezen a helyen kidőlt egy másik tábla.

---
Leesett a tábla a felüljáró alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 104-100

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Ügyfélszolgálatunk köszönettel vette kézhez megkeresését.
    Az elektronikus levelében foglaltak feldolgozása folyamatban van, munkatársaink 30 napon belül írásban tájékoztatni fogják....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a MOL részére az ugyfelszolgalat@mol.hu címre.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    MOL
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor a benzinkút lesz.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anita! Meg tudnád nézni, hogy a kidőlt táblán szerepel-e cégnév? A Közút azt írja, hogy nem az övék. Köszönjük!
  • Olga Dmitrijevna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bokorban lévő kitört jelzőtábla nincs társaságunk kezelésében, azt nem mi helyeztük ki, nyilvántartásunkban sem szerepel, ezért annak helyreállítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen,. Fekvőre gondoltam. Az már ki lett küldve ennek a frissítéseként. Köszi, hogy megnézted. Akkor az még aktuális.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    ez megoldódott, de ott van még a bokorban a másik, amit hozzászólásban írtál Anita, azt bejelentsem külön?
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nem láttam Anita, de délután megnézem, ha nem felejtem el, köszi!
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Leesett a tábla a felüljáró alatt."-ról "Frissítés 2019.10.17.: Ezt helyreállították. Viszont ugyanezen a helyen kidőlt egy másik tábla. --- Leesett a tábla a felüljáró alatt."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt helyreállították. Viszont ugyanezen a helyen kidőlt egy másik tábla.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A XIII. ker. Róbert Károly körúti felüljáró alatt lecsúszott jelzőtábla helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére